Aerobik (706)
Bohemia aerobic tour (11)
FISAF (219)
Letní olympiáda dětí a mládeže (1)
Mistry s Mistry (108)
Ostatní (330)
Žij pohybem (37)
Atletika (15)
Letní olympiáda dětí a mládeže (8)
Ostatní (5)
Sportovní liga ZŠ (2)
Badminton (13)
Letní olympiáda dětí a mládeže (2)
Ostatní (11)
Basketbal (11175)
1. liga (2063)
2 liga (13)
2. liga (9)
3x3 (99)
BeatBall Game (1)
CEWL (66)
Český pohár (101)
Easter Euro Basket Prague (28)
EGBL U14 (20)
EuroCup (8)
EuroChallenge (4)
Euroliga žen (7)
Eurovia SBL (422)
Chance 3x3 Tour (4)
Jr. NBA League (40)
Kooperativa NBL (1985)
Kvalifikace o Extraligu (4)
Letní olympiáda dětí a mládeže (34)
Mezinárodní basketbalový turnaj žen (27)
Mistrovství ČR (276)
Mistrovství světa U19 (41)
MS U17 (56)
Ostatní (2433)
přátelská (přípravná) utkání (47)
rozhovory a TK (27)
Slovenský pohár (18)
Sportovní liga ZŠ (9)
Starší dorostenky Extraliga (5)
U15 liga (18)
U16 European Championship (70)
U16 extraliga (29)
U16 liga (22)
U17 Extraliga (74)
U18 extraliga (46)
U18 liga (10)
U19 Extraliga (1596)
U20 European Championship Women (36)
Young guns GBA tournament (10)
ŽBL (1417)
Beachvolejbal (2)
Letní olympiáda dětí a mládeže (2)
Box (27)
Ostatní (27)
Florbal (3855)
1. liga muži (595)
1. liga ženy (73)
Euro Floorball Tour (24)
Extraliga ženy (692)
Champions Cup (18)
Isoline Cup (64)
MČR žáků 2016 (24)
Národní liga (146)
Ostatní (1086)
Pohár České pojišťovny (2)
Přátelské utkání (6)
Regionální výběry (112)
Sportovní liga ZŠ (10)
Staropramen Cup (7)
Škoda Cup (12)
Škoda Cup Junior (6)
Škoda Cup U19 (6)
Tipsport Superliga (937)
Vozíčkářská liga (9)
WFC (26)
Fotbal (20711)
1.liga žen (6)
Česká fotbalová liga (1089)
Divize A (839)
Divize B (840)
Divize C (850)
Divize D (464)
Divize E (447)
E.ON Junior Cup (167)
FAČR (27)
Christmas Cup (57)
Krajský přebor - Jihomoravský kraj (1025)
Krajský přebor - Karlovarský kraj (803)
Krajský přebor - Liberecký kraj (1268)
Krajský přebor - Olomoucký kraj (56)
Krajský přebor - Plzeňský kraj (1024)
Krajský přebor - Ústecký kraj (895)
Krajský přebor - Zlínský kraj (699)
Letní olympiáda dětí a mládeže (25)
Ligový pohár Prahy (3)
McDonalds Cup (8)
Memoriál Václava Ježka (2)
MSFL (469)
NIKE Premier Cup (14)
O pohár předsedy FAČR (76)
O pohár starosty města Modřice (299)
Ondrášovka Cup (1211)
Ondrášovka Cup U10 (110)
Ondrášovka Cup U11 (41)
Ondrášovka Cup U8 (134)
Ondrášovka Cup U9 (55)
Ondrášovka Krajský přebor - Jihočeský kraj (974)
Ondrášovka Krajský přebor - Středočeský kraj (962)
Ostatní (2132)
Pražská teplárenská přebor Prahy (1434)
Sportovní liga ZŠ (4)
Tlapnet Krajský přebor - Pardubický kraj (1007)
VOTROK Krajský přebor - Královéhradecký kraj (1064)
WFC International Cup (11)
Zimní halová liga starších přípravek - Brno (120)
Futsal (158)
2. liga (4)
Ostatní (154)
Goalball (1)
Letní olympiáda dětí a mládeže (1)
Házená (2849)
Evropský pohár (1)
Extraliga muži (1234)
Letní olympiáda dětí a mládeže (11)
Mistrovství světa juniorek (101)
Ostatní (993)
Sportovní liga ZŠ (9)
W.H.I.L. Extraliga ženy (500)
Hokejbal (1)
Letní olympiáda dětí a mládeže (1)
Cheerleaders (22)
Ostatní (22)
Inline hokej (14)
Final Four Extraliga (6)
Final Four Extraliga juniorů (8)
Jachting (3)
Letní olympiáda dětí a mládeže (3)
Judo (542)
Český pohár (2)
Extraliga mužú (2)
Ostatní (538)
Karate (6)
Letní olympiáda dětí a mládeže (2)
Ostatní (4)
Korfbal (7)
Ostatní (7)
Kuželky (22)
MS v kuželkách 2014 Brno (22)
Lední hokej (917)
2. liga (4)
98 WSI Prague (51)
Erste Bank Eishockey Liga (13)
Krajská liga Jižní Moravy a Zlína (1)
Mládežnické MČR krajských výběrů (40)
Mládežnické mistrovství ČR (158)
Ostatní (546)
WSM Liga (104)
Moderní gymnastika (29)
Ostatní (29)
Nohejbal (1154)
EC Humenné Men (48)
EC Košice Women & Juniors (129)
Extraliga (245)
Futnet World Championships Brno 2016 (116)
Letní olympiáda dětí a mládeže (2)
MČR (3)
MS družstev (24)
Ostatní (120)
Poslední smeč (75)
UNIF Club World Cup (17)
World Championships Brno (155)
World Championships Cluj (52)
World Championships Nymburk (168)
Ostatní (829)
Ostatní (0)
Ostatní (829)
Plavání (8)
Ostatní (8)
Rugby (85)
FIRA-AER European Championship 7´s 2014 Men Div B (20)
ME 7´žen (42)
Ostatní (23)
Sálový fotbal (6)
Final Four (6)
Sledge hockey (188)
LAPP CUP ZLÍN 2012 (20)
Ostatní (168)
Squash (151)
Ostatní (151)
Stolní tenis (53)
Ostatní (53)
Střelba (3)
Letní olympiáda dětí a mládeže (3)
Taekwon-do (38)
Ostatní (38)
Tenis (50)
Letní olympiáda dětí a mládeže (2)
Ostatní (48)
Volejbal (5086)
1.Liga žen (6)
Český pohár (6)
Extraliga juniorky (434)
Extraliga junioři (192)
Extraliga kadeti (42)
Extraliga kadetky (227)
Extraliga muži (915)
Extraliga muži (SK) (668)
Extraliga ženy (789)
Extraliga ženy (SK) (625)
Mistrovství SR (21)
Ostatní (1102)
Slovenský pohár (43)
Sportovní liga ZŠ (6)
Středoevropská liga (10)