NBA Jr.: Pardubice Studánka – ZŠ Pelhřimov

Datum utkání: 3. 5. 2018 8:45

Soutěž: Basketbal

Sezóna:

97 zhlédnutí

play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1450 zhlédnutí před 4 dny
play image

TJ Ostrava - Volejbal Brno

Volejbal, Extraliga ženy (Záznam)

586 zhlédnutí před 5 dny
play image

BK Opava - egoé Basket Brno

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1441 zhlédnutí před 7 dny
play image

FC Baník Ostrava - Liverpool F.C.

Fotbal, Turnaj 4 zemí (Záznam)

752 zhlédnutí před 9 dny
play image

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

855 zhlédnutí před 10 dny
play image

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Živanice

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

1107 zhlédnutí před 12 dny
play image

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1107 zhlédnutí před 15 dny
play image

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

579 zhlédnutí před 18 dny
play image

BK ARMEX Děčín - USK Praha

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1328 zhlédnutí před 19 dny
play image

COP Trenčín - VO TJ Spartak Myjava

Volejbal, Extraliga muži (SK) (Záznam)

800 zhlédnutí před 22 dny
play image

HIP HOP UNITE WORLD CHAMPIONSHIPS 2018

Aerobik, FISAF (Záznam)

22671 zhlédnutí před 26 dny
play image

SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. - SK Uničov

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

652 zhlédnutí před 27 dny

MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - U-18 M - 3 kolejka

12. 11. 2018 19:20

MKK Pyra Poznań - BC Obra Kościan - U-16 M - 5 kolejka

12. 11. 2018 16:50

Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie Drugi mecz o awans (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 12:30

Pomorskie - Małopolskie Pierwszy mecz o awans (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 10:30

Lubelskie - Opolskie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 8:30

Małopolskie - Łódzkie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

3. 11. 2018 19:00

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań - EBLK - 6 kolejka

3. 11. 2018 17:50

Lubuskie - Lubelskie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

3. 11. 2018 16:30