Kvalifikace o extraligu U17 Slovanka - Karlovy Vary

Datum utkání: 24. 5. 2024 18:50

Soutěž: Basketbal

Sezóna:

351 zhlédnutí

play image

SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

5938 zhlédnutí
play image

FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha (Finále poháru dorostenek)

Fotbal (Záznam)

1629 zhlédnutí
play image

2. a 3. VT - FISAF AEROBIC & FITNESS 2024 (Kladno)

Aerobik, FISAF (Záznam)

4251 zhlédnutí
play image

SK Dynamo Č. Budějovice B - FC Viktoria Plzeň B

Fotbal, Fortuna ČFL A (Záznam)

1349 zhlédnutí
play image

European Championship WAMT - 24.05.2024 FRIDAY

Mažoretky (Záznam)

3995 zhlédnutí
play image

SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

10791 zhlédnutí
play image

HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná

Házená, Extraliga muži (Záznam)

1684 zhlédnutí
play image

Česko 15 ženy - Slovensko 15 ženy

Fotbal, Reprezentace (Záznam)

1862 zhlédnutí
play image

SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

10609 zhlédnutí
play image

Basket Brno - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

7153 zhlédnutí
play image

1.FC Slovácko B - FK Hodonín

Fotbal, MSFL (Záznam)

1502 zhlédnutí
play image

BK Opava - NH Ostrava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

7660 zhlédnutí

3x3 U15: regionální turnaj 3x3 v Děčíně

6. 6. 2024 17:00

Kvalifikace o extraligu U17 BK Strakonice - BK Karlovy Vary (3. kolo)

26. 5. 2024 12:50

kvalifikace o extraligu U17M: BK Levharti Chomutov - Frýdek - Místek (3. kolo)

26. 5. 2024 12:30

kvalifikace o extraligu U17M: Tygři Brno - BK Klatovy (3. kolo)

26. 5. 2024 10:00

Kvalifikace o extraligu U17 Basket Slovanka - BK Studánka Pardubice (3. kolo)

26. 5. 2024 9:50

kvalifikace o extraligu U17M: BK Levharti Chomutov - Tygři Brno (2. kolo)

25. 5. 2024 17:30

BK NAPOS Vysoká nad Labem vs. BCM Orli Prostějov (baráž o 1.ligu)

25. 5. 2024 16:45

Kvalifikace o extraligu U17 BK Strakonice - Basket Slovanka (2. kolo)

25. 5. 2024 16:20