EASTER TOURNAMENT 2019 - B U12: KK Zagorje vs. Válečníci Děčín

Datum utkání: 19. 4. 2019 10:00

Soutěž: Basketbal

Sezóna:

153 zhlédnutí

play image

HC Benátky n. J. - Metallurg Novokuzněck

Lední hokej (Záznam)

1456 zhlédnutí před 12 dny
play image

FC Baník Ostrava - Olympique Marseille

Fotbal, Zlatý kahan (Záznam)

1224 zhlédnutí před 20 dny
play image

CHANCE TOUR - PARDUBICE (kurt 1)

Basketbal, 3x3 (Záznam)

723 zhlédnutí před 27 dny
play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

4946 zhlédnutí před 54 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1450 zhlédnutí před 63 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

638 zhlédnutí před 65 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - TJ Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

920 zhlédnutí před 69 dny
play image

ČR - Portugalsko

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

3822 zhlédnutí před 73 dny
play image

Chance 3x3 Tour 2019 - Jihlava

Basketbal, 3x3 (Záznam)

415 zhlédnutí před 77 dny
play image

FISAF International European Sports Aerobics & Fitness Championships, Kraków, Poland

Aerobik, FISAF (Záznam)

15166 zhlédnutí před 78 dny
play image

ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1380 zhlédnutí před 81 dny
play image

HIP HOP UNITE European Championships, Leiden, The Netherlands

Aerobik, FISAF (Záznam)

13089 zhlédnutí před 84 dny

ADFORS Basket Litomyšl - TOROLA Basket Team Příbor (o 5. místo)

12. 5. 2019 12:00

BA Roudnice nad Labem - BA Sparta Praha (o 7. místo)

12. 5. 2019 10:15

TJ Svitavy - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

12. 5. 2019 8:30

BA Sparta Praha - TOROLA Basket Team Příbor (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 17:15

BA Roudnice nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 15:30

BCM Orli Prostějov - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

11. 5. 2019 13:45

Tygři JBC Brno - BA Sparta Praha (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 12:00

BK Opava - BA Roudnice nad Labem (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 10:15