Sokol Vyšehrad - Kingspan Královští sokoli (Český pohár, Muži, 3. kolo)

Datum utkání: 3. 12. 2019 19:00

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2019/2020

223 zhlédnutí

play image

FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

884 zhlédnutí před 8 dny
play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

2122 zhlédnutí před 9 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

51477 zhlédnutí před 11 dny
play image

BK Žabiny Brno - KP Brno

Basketbal, RENOMIA ŽBL (Záznam)

1938 zhlédnutí před 12 dny
play image

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

7416 zhlédnutí před 14 dny
play image

HCB Karviná - HC ROBE Zubří

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

7754 zhlédnutí před 15 dny
play image

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

4624 zhlédnutí před 16 dny
play image

BK ARMEX Děčín - NH Ostrava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1928 zhlédnutí před 17 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: Basket Brno - ERA Basketball Nymburk

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

60311 zhlédnutí před 23 dny
play image

USK Praha - Basket Brno

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

2848 zhlédnutí před 26 dny
play image

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

759 zhlédnutí před 29 dny
play image

HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

2096 zhlédnutí před 30 dny

Blake Schilb novou posilou USK Praha!

8. 4. 2021 10:00

VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice (Suzuki Puchar Polski Kobiet – finał)

7. 3. 2021 16:45

Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - GTK Gdynia (Młodzieżowy Puchar Polski Kobiet – finał)

7. 3. 2021 14:15

Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - UKS Lider Swarzędz (Młodzieżowy Puchar Polski Kobiet – mecz o 3 miejsce)

7. 3. 2021 11:50

CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz (Suzuki Puchar Polski Kobiet – półfinał)

6. 3. 2021 20:15

VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (Suzuki Puchar Polski Kobiet – półfinał)

6. 3. 2021 17:30

GTK Gdynia - UKS Lider Swarzędz (Młodzieżowy Puchar Polski Kobiet – półfinał)

6. 3. 2021 14:50

Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (Młodzieżowy Puchar Polski Kobiet – półfinał)

6. 3. 2021 12:20