EASTER TOURNAMENT 2019 - G U17-18 (Semi 2): SKA Gyor vs. BK Havířov

Datum utkání: 20. 4. 2019 13:30

Soutěž: Basketbal

Sezóna:

114 zhlédnutí

play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3314 zhlédnutí před 4 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

622 zhlédnutí před 8 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

674 zhlédnutí před 10 dny
play image

Žij pohybem - kategorie zumba teams

Aerobik, Žij pohybem (Záznam)

925 zhlédnutí před 16 dny
play image

VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

5930 zhlédnutí před 22 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: BK ARMEX Děčín - BK Opava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4640 zhlédnutí před 25 dny
play image

Czech Republic MU17 - Switzerland MU17

Florbal, Mezinárodní turnaj reprezentací (Záznam)

1442 zhlédnutí před 29 dny
play image

SK Benešov - FK Loko Vltavín

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

494 zhlédnutí před 30 dny
play image

BK JIP Pardubice - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3505 zhlédnutí před 34 dny
play image

BK Olomoucko - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

904 zhlédnutí před 37 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Ostrava

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

2947 zhlédnutí před 39 dny
play image

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

509 zhlédnutí před 43 dny

ADFORS Basket Litomyšl - TOROLA Basket Team Příbor (o 5. místo)

12. 5. 2019 12:00

BA Roudnice nad Labem - BA Sparta Praha (o 7. místo)

12. 5. 2019 10:15

TJ Svitavy - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

12. 5. 2019 8:30

BA Sparta Praha - TOROLA Basket Team Příbor (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 17:15

BA Roudnice nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 15:30

BCM Orli Prostějov - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

11. 5. 2019 13:45

Tygři JBC Brno - BA Sparta Praha (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 12:00

BK Opava - BA Roudnice nad Labem (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 10:15