Dolnośląskie - Mazowieckie (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dywizja A koszykówka dziewcząt - Człuchów)

Datum utkání: 25. 11. 2018 10:50

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2018/2019

428 zhlédnutí

play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

462 zhlédnutí včera
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

593 zhlédnutí před 3 dny
play image

Žij pohybem - kategorie zumba teams

Aerobik, Žij pohybem (Záznam)

735 zhlédnutí před 9 dny
play image

VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

5877 zhlédnutí před 15 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: BK ARMEX Děčín - BK Opava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4630 zhlédnutí před 18 dny
play image

Czech Republic MU17 - Switzerland MU17

Florbal, Mezinárodní turnaj reprezentací (Záznam)

1425 zhlédnutí před 22 dny
play image

SK Benešov - FK Loko Vltavín

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

477 zhlédnutí před 23 dny
play image

BK JIP Pardubice - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3502 zhlédnutí před 27 dny
play image

BK Olomoucko - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

898 zhlédnutí před 30 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Ostrava

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

2940 zhlédnutí před 32 dny
play image

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

497 zhlédnutí před 36 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

1231 zhlédnutí před 38 dny

ADFORS Basket Litomyšl - TOROLA Basket Team Příbor (o 5. místo)

12. 5. 2019 12:00

BA Roudnice nad Labem - BA Sparta Praha (o 7. místo)

12. 5. 2019 10:15

TJ Svitavy - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

12. 5. 2019 8:30

BA Sparta Praha - TOROLA Basket Team Příbor (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 17:15

BA Roudnice nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 15:30

BCM Orli Prostějov - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

11. 5. 2019 13:45

Tygři JBC Brno - BA Sparta Praha (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 12:00

BK Opava - BA Roudnice nad Labem (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 10:15