Tavriyska Zirka - Riga/Jugla (EGBL - European Girls Basketball League - Człuchów)

Datum utkání: 15. 12. 2018 16:30

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2018/2019

277 zhlédnutí

play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

4331 zhlédnutí před 2 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1130 zhlédnutí před 11 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

594 zhlédnutí před 13 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - TJ Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

816 zhlédnutí před 17 dny
play image

ČR - Portugalsko

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

3800 zhlédnutí před 21 dny
play image

Chance 3x3 Tour 2019 - Jihlava

Basketbal, 3x3 (Záznam)

377 zhlédnutí před 25 dny
play image

FISAF International European Sports Aerobics & Fitness Championships, Kraków, Poland

Aerobik, FISAF (Záznam)

14906 zhlédnutí před 26 dny
play image

ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1039 zhlédnutí před 29 dny
play image

HIP HOP UNITE European Championships, Leiden, The Netherlands

Aerobik, FISAF (Záznam)

13026 zhlédnutí před 32 dny
play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3370 zhlédnutí před 34 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

650 zhlédnutí před 38 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

831 zhlédnutí před 40 dny

ADFORS Basket Litomyšl - TOROLA Basket Team Příbor (o 5. místo)

12. 5. 2019 12:00

BA Roudnice nad Labem - BA Sparta Praha (o 7. místo)

12. 5. 2019 10:15

TJ Svitavy - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

12. 5. 2019 8:30

BA Sparta Praha - TOROLA Basket Team Příbor (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 17:15

BA Roudnice nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 15:30

BCM Orli Prostějov - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

11. 5. 2019 13:45

Tygři JBC Brno - BA Sparta Praha (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 12:00

BK Opava - BA Roudnice nad Labem (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 10:15