WIELKA BRYTANIA - KANADA - IV Międzynarodowy turniej koszykówki na wózkach

Datum utkání: 21. 7. 2018 13:20

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2018

316 zhlédnutí

play image

ERA-PACK Chrudim - Acqua&Sapone Futsal Pescara

Futsal, UEFA Futsal Champions League (Záznam)

1006 zhlédnutí před 3 dny
play image

Česká republika - Lucembursko

Fotbal, Reprezentace (Záznam)

2725 zhlédnutí před 4 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1500 zhlédnutí před 7 dny
play image

TJ Ostrava - Volejbal Brno

Volejbal, Extraliga ženy (Záznam)

631 zhlédnutí před 8 dny
play image

BK Opava - egoé Basket Brno

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1459 zhlédnutí před 10 dny
play image

FC Baník Ostrava - Liverpool F.C.

Fotbal, Turnaj 4 zemí (Záznam)

783 zhlédnutí před 12 dny
play image

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

920 zhlédnutí před 13 dny
play image

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Živanice

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

1127 zhlédnutí před 15 dny
play image

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1129 zhlédnutí před 18 dny
play image

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

589 zhlédnutí před 21 dny
play image

BK ARMEX Děčín - USK Praha

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1345 zhlédnutí před 22 dny
play image

COP Trenčín - VO TJ Spartak Myjava

Volejbal, Extraliga muži (SK) (Záznam)

806 zhlédnutí před 25 dny

MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań - UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski - U-18 M - 3 kolejka

12. 11. 2018 19:20

MKK Pyra Poznań - BC Obra Kościan - U-16 M - 5 kolejka

12. 11. 2018 16:50

Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie Drugi mecz o awans (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 12:30

Pomorskie - Małopolskie Pierwszy mecz o awans (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 10:30

Lubelskie - Opolskie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

4. 11. 2018 8:30

Małopolskie - Łódzkie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

3. 11. 2018 19:00

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań - EBLK - 6 kolejka

3. 11. 2018 17:50

Lubuskie - Lubelskie (XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Turniej Dywizji B w koszykówce mężczyzn)

3. 11. 2018 16:30