Ślepe Czmiele - Nurt Basketu Chojnice (Amatorska Liga Koszykówki - Człuchów)

Datum utkání: 10. 3. 2019 14:45

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2019

157 zhlédnutí

play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

4861 zhlédnutí před 25 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1381 zhlédnutí před 34 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

606 zhlédnutí před 36 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - TJ Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

854 zhlédnutí před 40 dny
play image

ČR - Portugalsko

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

3807 zhlédnutí před 44 dny
play image

Chance 3x3 Tour 2019 - Jihlava

Basketbal, 3x3 (Záznam)

389 zhlédnutí před 48 dny
play image

FISAF International European Sports Aerobics & Fitness Championships, Kraków, Poland

Aerobik, FISAF (Záznam)

15029 zhlédnutí před 49 dny
play image

ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1170 zhlédnutí před 52 dny
play image

HIP HOP UNITE European Championships, Leiden, The Netherlands

Aerobik, FISAF (Záznam)

13063 zhlédnutí před 55 dny
play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3379 zhlédnutí před 57 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

660 zhlédnutí před 61 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

888 zhlédnutí před 63 dny

ADFORS Basket Litomyšl - TOROLA Basket Team Příbor (o 5. místo)

12. 5. 2019 12:00

BA Roudnice nad Labem - BA Sparta Praha (o 7. místo)

12. 5. 2019 10:15

TJ Svitavy - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

12. 5. 2019 8:30

BA Sparta Praha - TOROLA Basket Team Příbor (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 17:15

BA Roudnice nad Labem - ADFORS Basket Litomyšl (o 5.-8. místo)

11. 5. 2019 15:30

BCM Orli Prostějov - Sokol Sršni Písek (o 9.-12. místo)

11. 5. 2019 13:45

Tygři JBC Brno - BA Sparta Praha (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 12:00

BK Opava - BA Roudnice nad Labem (Čtvrtfinále)

11. 5. 2019 10:15