UKS 7 Trefl Sopot - UKS Nenufar 5 Ełk - POZKosz - Strefa - U13M

Datum utkání: 9. 5. 2021 14:05

Soutěž: Basketbal

Sezóna: 2020/2021

398 zhlédnutí

play image

Kvalifikace o extraligu juniorů U19 - Skupina B (Opava)

Basketbal, U19 Extraliga (Záznam)

1549 zhlédnutí před 5 dny
play image

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

7921 zhlédnutí před 6 dny
play image

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

738 zhlédnutí před 6 dny
play image

HbK Karviná - HBC Most

Hokejbal, Extraliga mužů (Záznam)

294 zhlédnutí před 12 dny
play image

Warriors Cup U12: Sokol Pražský - Levharti Chomutov

Basketbal (Záznam)

67 zhlédnutí před 12 dny
play image

23. řádná Valná hromada FAČR

Fotbal, FAČR (Záznam)

15958 zhlédnutí před 15 dny
play image

FC Vsetín - U18 ČR

Fotbal, Přípravná utkání (Záznam)

1517 zhlédnutí před 16 dny
play image

HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

2015 zhlédnutí před 27 dny
play image

Basket Brno - BC Geosan Kolín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4622 zhlédnutí před 28 dny
play image

Talent tým Plzeňského kraje - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

6511 zhlédnutí před 30 dny
play image

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

1359 zhlédnutí před 33 dny
play image

HCB Karviná - Talent tým Plzeňského kraje

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1342 zhlédnutí před 33 dny

BA SPARTA PRAHA - VÁLEČNÍCI DĚČÍN (Extraliga U19, kvalifikace, skupina A)

13. 6. 2021 18:00

BASKET PODĚBRADY - TYGŘI BRNO (Extraliga U19, kvalifikace, sk. A)

13. 6. 2021 15:30

VÁLEČNÍCI DĚČÍN - BK SOJKY PELHŘIMOV (Extraliga U19, kvalifikace, sk. A)

13. 6. 2021 13:30

TYGŘI BRNO - BA SPARTA PRAHA (Extraliga U19, kvalifikace, skup. A)

13. 6. 2021 11:00

SOJKY PELHŘIMOV - BASKET PODĚBRADY (Extraliga U19, kvalifikace, skupina A)

13. 6. 2021 9:00

TYGŘI BRNO - VÁLEČNÍCI DĚČÍN (Extraliga U19, kvalifikace, sk. A)

12. 6. 2021 18:00

BASKET PODĚBRADY - BA SPARTA PRAHA (Extraliga U19, kvalifikace, skup. A)

12. 6. 2021 15:45

SOJKY PELHŘIMOV - TYGŘI BRNO (Extraliga U19, kvalifikace, sk. A)

12. 6. 2021 13:30