CENTRAL EUROPE TOUR 2018 – SBA 3X3 TOUR 2018, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Datum utkání: 3. 6. 2018 18:00

Soutěž: Basketbal, 3x3, Semifinále, Muži

Sezóna: 2018

290 zhlédnutí

play image

ERA-PACK Chrudim - Acqua&Sapone Futsal Pescara

Futsal, UEFA Futsal Champions League (Záznam)

764 zhlédnutí před 2 dny
play image

Česká republika - Lucembursko

Fotbal, Reprezentace (Záznam)

2588 zhlédnutí před 3 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1468 zhlédnutí před 6 dny
play image

TJ Ostrava - Volejbal Brno

Volejbal, Extraliga ženy (Záznam)

608 zhlédnutí před 7 dny
play image

BK Opava - egoé Basket Brno

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1449 zhlédnutí před 9 dny
play image

FC Baník Ostrava - Liverpool F.C.

Fotbal, Turnaj 4 zemí (Záznam)

763 zhlédnutí před 11 dny
play image

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

911 zhlédnutí před 12 dny
play image

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Sokol Živanice

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

1114 zhlédnutí před 14 dny
play image

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1111 zhlédnutí před 17 dny
play image

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

584 zhlédnutí před 20 dny
play image

BK ARMEX Děčín - USK Praha

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1331 zhlédnutí před 21 dny
play image

COP Trenčín - VO TJ Spartak Myjava

Volejbal, Extraliga muži (SK) (Záznam)

802 zhlédnutí před 24 dny

Basket Košíře - Basketball Nymburk B (1. liga, Muži, Základní část, skupina západ, 9. kolo)

16. 11. 2018 20:00

GBA Europe - Sokol Pražský (1. liga, Muži, Základní část, skupina západ, 9. kolo)

16. 11. 2018 20:00

Basket Fio banka Jindřichův Hradec - Sokol Písek Sršni (1. liga, Muži, Základní část, skupina západ, 9. kolo)

16. 11. 2018 19:00

BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj BK Litoměřice (1. liga, Muži, Základní část, skupina západ, 9. kolo)

16. 11. 2018 19:00

BK Olomoucko - Kingspan Královští sokoli (Kooperativa NBL, Základní část, 10. kolo)

16. 11. 2018 18:00

Basketball Nymburk B - USK Praha B (1. liga, Muži, Základní část, skupina západ, 8. kolo)

15. 11. 2018 19:00

BK ARMEX Děčín - UBSC Raiffeisen Graz (Helios Alpe Adria Cup)

14. 11. 2018 17:50