GBA Jindřichův Hradec - IBA Munich

Datum utkání: 16. 2. 2020 11:45

Soutěž: Basketbal, Young Guns GBA Tournament, o 5. místo, Muži

Sezóna: 2020

275 zhlédnutí

play image

BK ARMEX Děčín - Královští sokoli

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

2502 zhlédnutí včera
play image

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

1113 zhlédnutí před 3 dny
play image

HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

2476 zhlédnutí před 3 dny
play image

BK JIP Pardubice - ERA Basketball Nymburk

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1486 zhlédnutí před 4 dny
play image

FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha

Florbal, Extraliga žen (Záznam)

889 zhlédnutí před 10 dny
play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

2126 zhlédnutí před 11 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

53651 zhlédnutí před 13 dny
play image

BK Žabiny Brno - KP Brno

Basketbal, RENOMIA ŽBL (Záznam)

1942 zhlédnutí před 14 dny
play image

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

7422 zhlédnutí před 16 dny
play image

HCB Karviná - HC ROBE Zubří

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

7763 zhlédnutí před 17 dny
play image

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

4624 zhlédnutí před 18 dny
play image

BK ARMEX Děčín - NH Ostrava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1930 zhlédnutí před 19 dny

BK ARMEX Děčín - Královští sokoli (Kooperativa NBL, předkolo play-off, 1. kolo)

20. 4. 2021 17:40

DEKSTONE Tuři Svitavy - Sluneta Ústí nad Labem (Kooperativa NBL, předkolo play-off, 1. kolo)

20. 4. 2021 17:00

ERA Basketball Nymburk - USK Praha (Kooperativa NBL, Skupina A1, 10. kolo)

20. 4. 2021 16:45

Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - ćwierćfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM)

19. 4. 2021 18:45

GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut - ćwierćfinały - 4 mecz (SUZUKI 1 LM)

18. 4. 2021 17:45

VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice - Finał - 5 mecz (Energa BLK)

18. 4. 2021 17:40

Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych - ćwierćfinały - 3 mecz (SUZUKI 1 LM)

18. 4. 2021 10:45