Finále KB ligy juniorů: PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians

Datum utkání: 18. 4. 2019 20:30

Soutěž: Florbal

Sezóna: 2018/2019

1951 zhlédnutí

play image

SK Hostivař - Sokol Kolovraty

Fotbal, Pražská teplárenská přebor Prahy (Záznam)

511 zhlédnutí před 6 dny
play image

FISAF International World Sports Aerobics & Fitness Championships 2019

Aerobik, FISAF (Záznam)

13485 zhlédnutí před 10 dny
play image

BK JIP Pardubice - NH Ostrava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1111 zhlédnutí před 13 dny
play image

ČR - Portugalsko (U21, přípravný zápas)

Futsal (Záznam)

631 zhlédnutí před 21 dny
play image

FISAF AEROBIC AND FITNESS 2019 - I.VT Plzeň

Aerobik, FISAF (Záznam)

2858 zhlédnutí před 24 dny
play image

TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

860 zhlédnutí před 31 dny
play image

MČR Třinec

Motosport, Karting (Záznam)

2227 zhlédnutí před 37 dny
play image

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Superliga florbalu (Záznam)

1447 zhlédnutí před 38 dny
play image

FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary

Fotbal, Fortuna ČFL A (Záznam)

681 zhlédnutí před 39 dny
play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1550 zhlédnutí před 44 dny
play image

Volejbalový turnaj o pohár primátora mesta Trnava VK Prešov : VK Brusno

Volejbal (Záznam)

321 zhlédnutí před 47 dny
play image

FK Chlumec nad Cidlinou B - FC Slavia Hradec Králové

Fotbal, VOTROK Krajský přebor - Královéhradecký kraj (Záznam)

369 zhlédnutí před 51 dny

TJ Turnov vs. Panthers Praha (Pohár ČF mužů)

20. 10. 2019 17:00

IBK Hradec Králové - Ivanti Tigers Jižní Město, Pohár ČF ŽEN (3. kolo)

13. 10. 2019 16:30

FBC Ossiko Třinec - Zlín Lions (Pohár Českého florbalu – 5. kolo)

10. 10. 2019 19:30

TJ Kobylisy - FBC Štíři Č. Budějovice (Pohár Českého florbalu – 5. kolo)

10. 10. 2019 19:15

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbŠ Bohemians (Pohár Českého florbalu - osmifinále)

9. 10. 2019 19:45

Florbal Židenice - FBC ČPP Ostrava (Pohár Českého florbalu žen - osmifinále)

9. 10. 2019 19:30

Florbal Ústí - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn (4. kolo)

6. 10. 2019 12:30

Florbal Ústí - Banes Florbal Soběslav (1. liga žen)

5. 10. 2019 13:00