BUTCHIS - ASK Orka Čelákovice

Datum utkání: 6. 10. 2020 19:50

Soutěž: Florbal, Národní liga, Základní část, Muži

Sezóna: 2020/2021

1777 zhlédnutí

play image

FK Králův Dvůr - SK Slavia Praha - fotbal B

Fotbal, Fortuna ČFL A (Záznam)

1372 zhlédnutí
play image

HC ROBE Zubří - HC Dukla Praha

Házená, Extraliga muži (Záznam)

2405 zhlédnutí
play image

Chance 3x3 Tour Praha

Basketbal, Chance 3x3 Tour (Záznam)

7175 zhlédnutí
play image

SK Sokol Brozany - FC Slovan Liberec B

Fotbal, Fortuna ČFL B (Záznam)

1007 zhlédnutí
play image

HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek

Házená, Extraliga muži (Záznam)

841 zhlédnutí
play image

SK Uničov - ČSK Uherský Brod

Fotbal, MSFL (Záznam)

1024 zhlédnutí
play image

Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

3783 zhlédnutí
play image

Czech Republic MU19 - Switzerland MU19

Florbal, Mezinárodní turnaj reprezentací (Záznam)

4517 zhlédnutí
play image

Prague Handball Cup

Házená (Záznam)

11532 zhlédnutí
play image

Basket Brno - BK Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

6799 zhlédnutí
play image

Sokoli Pardubice - Bulldogs Brno

Florbal, Livesport Superliga (Záznam)

2223 zhlédnutí
play image

SK Zápy - FK Přepeře

Fotbal, Fortuna ČFL B (Záznam)

1589 zhlédnutí

Bulldogs Brno vs. ACEMA Sparta Praha BLUE (MČR starších žáků, Finále) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 17:00

Tatran OC Šestka Střešovice vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice (MČR starších žáků, o 3. místo)

8. 5. 2022 15:20

FB Hurrican Karlovy Vary vs. BLACK FBC Liberec (skupina: o 5. místo) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 14:20

FbC Hradec Králové A vs. Florbal Vsetín (skupina: o 7. místo) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 13:20

1. SC TEMPISH Vítkovice vs. ACEMA Sparta Praha BLUE (semifinále 2) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 12:15

Tatran OC Šestka Střešovice vs. Bulldogs Brno (semifinále 1) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 11:10

Florbal Primátor Náchod vs. FBS Olomouc (skupina: o 9. místo) (MČR starších žáků)

8. 5. 2022 10:05