FK Jaroměř - SK Vysoké Mýto (Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina)

Datum utkání: 2. 6. 2018 17:00

Soutěž: Fotbal

Sezóna: 2017/2018

106 zhlédnutí

play image

MČR Třinec

Motosport, Karting (Záznam)

1911 zhlédnutí před 6 dny
play image

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Superliga florbalu (Záznam)

1272 zhlédnutí před 7 dny
play image

FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary

Fotbal, Fortuna ČFL A (Záznam)

552 zhlédnutí před 8 dny
play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1484 zhlédnutí před 13 dny
play image

Volejbalový turnaj o pohár primátora mesta Trnava VK Prešov : VK Brusno

Volejbal (Záznam)

172 zhlédnutí před 16 dny
play image

FK Chlumec nad Cidlinou B - FC Slavia Hradec Králové

Fotbal, VOTROK Krajský přebor - Královéhradecký kraj (Záznam)

289 zhlédnutí před 20 dny
play image

TJ Znojmo - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Pohár Českého florbalu) 2.kolo

Florbal (Záznam)

256 zhlédnutí před 28 dny
play image

1.SC Znojmo FK - SK Sigma Olomouc B

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

771 zhlédnutí před 35 dny
play image

HC Benátky n. J. - Metallurg Novokuzněck

Lední hokej (Záznam)

1645 zhlédnutí před 47 dny
play image

FC Baník Ostrava - Olympique Marseille

Fotbal, Zlatý kahan (Záznam)

1364 zhlédnutí před 55 dny
play image

CHANCE TOUR - PARDUBICE (kurt 1)

Basketbal, 3x3 (Záznam)

762 zhlédnutí před 62 dny
play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

5012 zhlédnutí před 89 dny

Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk - Stalowowolska klasa okręgowa - 7 kolejka

15. 9. 2019 10:45

SK Senco Doubravka-FK Hořovicko-ČDD U 19A (5. kolo)

8. 9. 2019 10:00

TJ Sokol Pokratice-Litoměřice - TJ Vaňov (I.B třída dospělých - sk. A) (5. kolo)

7. 9. 2019 10:30

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola: LZS Ździary - Siarka Tarnobrzeg

4. 9. 2019 16:45

MOL cup: FK Chlumec nad Cidlinou - 1.FK Příbram

28. 8. 2019 17:00

Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem 2.kolo Mol Cupu

28. 8. 2019 17:00

North Macedonia U18- Hungary U18

24. 8. 2019 10:50

Slovakia-U18 - North Macedonia-U18 (Memoriál Václava Ježka)

22. 8. 2019 17:00