FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec/AFK Hronov (Premier Steel KP KHK dorostu U 19)

Datum utkání: 7. 10. 2018 13:15

Soutěž: Fotbal

Sezóna: 2018/2019

93 zhlédnutí

play image

SK Hostivař - Sokol Kolovraty

Fotbal, Pražská teplárenská přebor Prahy (Záznam)

506 zhlédnutí před 5 dny
play image

FISAF International World Sports Aerobics & Fitness Championships 2019

Aerobik, FISAF (Záznam)

13447 zhlédnutí před 9 dny
play image

BK JIP Pardubice - NH Ostrava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1109 zhlédnutí před 12 dny
play image

ČR - Portugalsko (U21, přípravný zápas)

Futsal (Záznam)

631 zhlédnutí před 20 dny
play image

FISAF AEROBIC AND FITNESS 2019 - I.VT Plzeň

Aerobik, FISAF (Záznam)

2857 zhlédnutí před 23 dny
play image

TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

860 zhlédnutí před 30 dny
play image

MČR Třinec

Motosport, Karting (Záznam)

2219 zhlédnutí před 36 dny
play image

Sokoli Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Superliga florbalu (Záznam)

1446 zhlédnutí před 37 dny
play image

FC Písek - FC Slavia Karlovy Vary

Fotbal, Fortuna ČFL A (Záznam)

678 zhlédnutí před 38 dny
play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1548 zhlédnutí před 43 dny
play image

Volejbalový turnaj o pohár primátora mesta Trnava VK Prešov : VK Brusno

Volejbal (Záznam)

317 zhlédnutí před 46 dny
play image

FK Chlumec nad Cidlinou B - FC Slavia Hradec Králové

Fotbal, VOTROK Krajský přebor - Královéhradecký kraj (Záznam)

368 zhlédnutí před 50 dny

MOL cup: FK Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 1905 (3. kolo)

2. 10. 2019 16:00

Jiskra Domažlice - FK Dukla Praha 3. kolo MOL CUPU

25. 9. 2019 16:00

FK Teplice B - Bohemians Praha 1905 B (7. kolo)

22. 9. 2019 10:30

Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk - Stalowowolska klasa okręgowa - 7 kolejka

15. 9. 2019 10:45

SK Senco Doubravka-FK Hořovicko-ČDD U 19A (5. kolo)

8. 9. 2019 10:00

TJ Sokol Pokratice-Litoměřice - TJ Vaňov (I.B třída dospělých - sk. A) (5. kolo)

7. 9. 2019 10:30

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola: LZS Ździary - Siarka Tarnobrzeg

4. 9. 2019 16:45

MOL cup: FK Chlumec nad Cidlinou - 1.FK Příbram

28. 8. 2019 17:00