TJ Sokol Třebeš B - RMSK Cidlina Nový Bydžov B (GIST pohár OFS Hradec Králové)

Datum utkání: 14. 5. 2019 17:30

Soutěž: Fotbal

Sezóna: 2018/2019

195 zhlédnutí

play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

4622 zhlédnutí před 3 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1177 zhlédnutí před 12 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

595 zhlédnutí před 14 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - TJ Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

818 zhlédnutí před 18 dny
play image

ČR - Portugalsko

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

3802 zhlédnutí před 22 dny
play image

Chance 3x3 Tour 2019 - Jihlava

Basketbal, 3x3 (Záznam)

377 zhlédnutí před 26 dny
play image

FISAF International European Sports Aerobics & Fitness Championships, Kraków, Poland

Aerobik, FISAF (Záznam)

14917 zhlédnutí před 27 dny
play image

ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1044 zhlédnutí před 30 dny
play image

HIP HOP UNITE European Championships, Leiden, The Netherlands

Aerobik, FISAF (Záznam)

13036 zhlédnutí před 33 dny
play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3370 zhlédnutí před 35 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

651 zhlédnutí před 39 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

834 zhlédnutí před 41 dny

FK Jaroměř - Chlumec n.C./Nové Město (Finále JutaGrass Poháru dorostu U-19 KHK)

22. 6. 2019 15:15

SG Chlumec nad Cidlinou - Regionální výběr 45+

22. 6. 2019 0:13

Žákovský turnaj v Přelouči ( finále)

16. 6. 2019 15:15

O titul přeborníka U14 Sigma Olomouc - Slavia Praha

12. 6. 2019 12:15

Wielkopolski ZPN - Małopolski ZPN (Finał kadr wojewódzkich u-14 kobiet - Jarocin)

12. 6. 2019 10:50

O titul přeborníka ČR U15 SPARTA PRAHA - BANÍK OSTRAVA

12. 6. 2019 10:15

Moravskoslezský KFS - Středočeský KFS (finále MKS výběrů KFS U-13) (3. kolo)

6. 6. 2019 10:30

FS Praha - Jihomoravský KFS (finále MKS výběrů KFS U-13) (3. kolo)

6. 6. 2019 9:00