O titul přeborníka U14 Sigma Olomouc - Slavia Praha

Datum utkání: 12. 6. 2019 12:15

Soutěž: Fotbal

Sezóna: 2018/2019

266 zhlédnutí

play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

4856 zhlédnutí před 24 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1372 zhlédnutí před 33 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

605 zhlédnutí před 35 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - TJ Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

848 zhlédnutí před 39 dny
play image

ČR - Portugalsko

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

3807 zhlédnutí před 43 dny
play image

Chance 3x3 Tour 2019 - Jihlava

Basketbal, 3x3 (Záznam)

389 zhlédnutí před 47 dny
play image

FISAF International European Sports Aerobics & Fitness Championships, Kraków, Poland

Aerobik, FISAF (Záznam)

15024 zhlédnutí před 48 dny
play image

ČEZ Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1165 zhlédnutí před 51 dny
play image

HIP HOP UNITE European Championships, Leiden, The Netherlands

Aerobik, FISAF (Záznam)

13063 zhlédnutí před 54 dny
play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3378 zhlédnutí před 56 dny
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

660 zhlédnutí před 60 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

882 zhlédnutí před 62 dny

FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov

10. 7. 2019 10:15

FK Jaroměř - Chlumec n.C./Nové Město (Finále JutaGrass Poháru dorostu U-19 KHK)

22. 6. 2019 15:15

SG Chlumec nad Cidlinou - Regionální výběr 45+

22. 6. 2019 0:13

Žákovský turnaj v Přelouči ( finále)

16. 6. 2019 15:15

O titul přeborníka U14 Sigma Olomouc - Slavia Praha

12. 6. 2019 12:15

Wielkopolski ZPN - Małopolski ZPN (Finał kadr wojewódzkich u-14 kobiet - Jarocin)

12. 6. 2019 10:50

O titul přeborníka ČR U15 SPARTA PRAHA - BANÍK OSTRAVA

12. 6. 2019 10:15

Moravskoslezský KFS - Středočeský KFS (finále MKS výběrů KFS U-13) (3. kolo)

6. 6. 2019 10:30