O titul přeborníka ČR U15 SPARTA PRAHA - BANÍK OSTRAVA

Datum utkání: 12. 6. 2019 10:15

Soutěž: Fotbal

Sezóna: 2018/2019

435 zhlédnutí

play image

Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

1469 zhlédnutí před 7 dny
play image

Volejbalový turnaj o pohár primátora mesta Trnava VK Prešov : VK Brusno

Volejbal (Záznam)

159 zhlédnutí před 10 dny
play image

FK Chlumec nad Cidlinou B - FC Slavia Hradec Králové

Fotbal, VOTROK Krajský přebor - Královéhradecký kraj (Záznam)

283 zhlédnutí před 14 dny
play image

TJ Znojmo - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Pohár Českého florbalu) 2.kolo

Florbal (Záznam)

245 zhlédnutí před 22 dny
play image

1.SC Znojmo FK - SK Sigma Olomouc B

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

751 zhlédnutí před 29 dny
play image

HC Benátky n. J. - Metallurg Novokuzněck

Lední hokej (Záznam)

1637 zhlédnutí před 41 dny
play image

FC Baník Ostrava - Olympique Marseille

Fotbal, Zlatý kahan (Záznam)

1361 zhlédnutí před 49 dny
play image

CHANCE TOUR - PARDUBICE (kurt 1)

Basketbal, 3x3 (Záznam)

759 zhlédnutí před 56 dny
play image

Letní olympiáda dětí a mládeže (hřiště 1)

Florbal, Letní olympiáda dětí a mládeže (Záznam)

5010 zhlédnutí před 83 dny
play image

Česká republika - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

1528 zhlédnutí před 92 dny
play image

Lotyšsko - Bosna a Hercegovina

Basketbal, přátelská (přípravná) utkání (Záznam)

655 zhlédnutí před 94 dny
play image

FK Meteor Praha VIII - Sokol Hostouň

Fotbal, Fortuna Divize B (Záznam)

1013 zhlédnutí před 98 dny

SK Senco Doubravka-FK Hořovicko-ČDD U 19A (5. kolo)

8. 9. 2019 10:00

TJ Sokol Pokratice-Litoměřice - TJ Vaňov (I.B třída dospělých - sk. A) (5. kolo)

7. 9. 2019 10:30

Puchar Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola: LZS Ździary - Siarka Tarnobrzeg

4. 9. 2019 16:45

MOL cup: FK Chlumec nad Cidlinou - 1.FK Příbram

28. 8. 2019 17:00

Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem 2.kolo Mol Cupu

28. 8. 2019 17:00

North Macedonia U18- Hungary U18

24. 8. 2019 10:50

Slovakia-U18 - North Macedonia-U18 (Memoriál Václava Ježka)

22. 8. 2019 17:00

Latvia U18 - Hungary U18 (Memoriál Václava Ježka)

21. 8. 2019 17:00