o 3. místo

Datum utkání: 15. 6. 2019 15:40

Soutěž: Futsal, MČR žen, o 3. místo, Ženy

Sezóna: 2019

52 zhlédnutí

play image

KP Brno - BK Lokomotiva Trutnov

Basketbal, RENOMIA ŽBL (Záznam)

333 zhlédnutí před 5 dny
play image

Kladno - Letohrad

Hokejbal, CROSSDOCK Extraliga (Záznam)

593 zhlédnutí před 6 dny
play image

SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

969 zhlédnutí před 9 dny
play image

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Florbal, Superliga florbalu (Záznam)

959 zhlédnutí před 12 dny
play image

BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1840 zhlédnutí před 14 dny
play image

Kingspan Královští sokoli - BK Opava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1613 zhlédnutí před 17 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: Opava - Svitavy

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

2183 zhlédnutí před 20 dny
play image

Tatran Teka Střešovice - Sokoli Pardubice

Florbal, Superliga florbalu (Záznam)

645 zhlédnutí před 19 dny
play image

Elba DDM ÚNL - H.Králové

Hokejbal, CROSSDOCK Extraliga (Záznam)

375 zhlédnutí před 20 dny
play image

Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK Baník Most

Házená, MOL liga žen (Záznam)

377 zhlédnutí před 21 dny
play image

USK Praha - BC Geosan Kolín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

744 zhlédnutí před 23 dny
play image

Sluneta Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

799 zhlédnutí před 23 dny

Česká republika - Nizozemsko (Přípravné utkání)

3. 12. 2019 18:30

Česká republika - Nizozemsko (Přípravné utkání)

2. 12. 2019 19:00

Česká republika U21 - Slovensko U21 (Přípravné utkání)

2. 12. 2019 16:30

Piast Gliwice - FC KJ Toruń - 5 kolejka (Ekstraklasa)

28. 11. 2019 17:50

Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno - 10 kolejka (Ekstraklasa)

25. 11. 2019 18:50

Red Devils Chojnice - Gatta Active Zduńska Wola - 10 kolejka (Ekstraklasa)

24. 11. 2019 17:50

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice - 10 kolejka (Ekstraklasa)

23. 11. 2019 17:50