Memoriál Karla Šulce - mini 7. - 12. místo - Sokol Kobylisy - Strakonice

Datum utkání: 6. 5. 2019 9:00

Soutěž: Házená

Sezóna:

97 zhlédnutí

play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3252 zhlédnutí včera
play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

525 zhlédnutí před 5 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

643 zhlédnutí před 7 dny
play image

Žij pohybem - kategorie zumba teams

Aerobik, Žij pohybem (Záznam)

839 zhlédnutí před 13 dny
play image

VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

5910 zhlédnutí před 19 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: BK ARMEX Děčín - BK Opava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4634 zhlédnutí před 22 dny
play image

Czech Republic MU17 - Switzerland MU17

Florbal, Mezinárodní turnaj reprezentací (Záznam)

1434 zhlédnutí před 26 dny
play image

SK Benešov - FK Loko Vltavín

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

483 zhlédnutí před 27 dny
play image

BK JIP Pardubice - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3504 zhlédnutí před 31 dny
play image

BK Olomoucko - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

903 zhlédnutí před 34 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Ostrava

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

2947 zhlédnutí před 36 dny
play image

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

506 zhlédnutí před 40 dny

Starší Dorost HC ROBE Zubri - HC Dukla Praha

12. 5. 2019 17:00

Mladší Dorost HC ROBE Zubri - HC Dukla Praha

12. 5. 2019 15:00

UKS Pantery Dopiewo - UKS Roxa Lublin - mecz o 1 miejsce / Ceremonia Zakończenia (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

11. 5. 2019 12:45

SPR Gdynia - AP Marcovia Marki - mecz o 3 miejsce (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

11. 5. 2019 10:45

UKS Pantery Dopiewo – AP Marcovia Marki (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

10. 5. 2019 18:45

SPR Gdynia – UKS Roxa Lublin / Ceremonia Otwarcia (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

10. 5. 2019 16:45

Memoriál Karla Šulce - mladší 1. - 4. místo - Zlín - Písek A

6. 5. 2019 11:30

Memoriál Karla Šulce - mladší 1. - 4. místo - Slavia Praha 1 - Milevsko

6. 5. 2019 11:00