HC Dukla Praha ml. – Talent Plzeň ml.

Datum utkání: 5. 5. 2018 12:00

Soutěž: Házená

Sezóna: 2017/2018

265 zhlédnutí

play image

300 zatáček Gustava Havla (sestřih)

Motosport (Záznam)

150 zhlédnutí před 3 dny
play image

DEKSTONE Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1293 zhlédnutí před 5 dny
play image

5th BANDI OK Dance Open 2018

Taneční sport (Záznam)

1814 zhlédnutí před 6 dny
play image

BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

1482 zhlédnutí před 9 dny
play image

HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň

Házená, Extraliga muži (Záznam)

3381 zhlédnutí před 12 dny
play image

DHC Slavia Praha - DHK Baník Most

Házená, Česko-Slovenská liga žen (Záznam)

1189 zhlédnutí před 13 dny
play image

FC Písek - FK Králův Dvůr

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

350 zhlédnutí před 16 dny
play image

26. kolo, Fortuna ČFL (Fotbal)

Sestřih ligového kola

119 zhlédnutí před 19 dny
play image

HK Hodonín - DHC Sokol Poruba

Házená, Česko-Slovenská liga žen (Záznam)

777 zhlédnutí před 17 dny
play image

BK Opava - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4083 zhlédnutí před 18 dny
play image

Mistrovství ČR v trojbandu - FINÁLE - Kladno

Kulečník (Záznam)

264 zhlédnutí před 19 dny
play image

FISAF AEROBIC AND FITNESS 2018 - LOUNY II. a III. VT

Aerobik, FISAF (Záznam)

3051 zhlédnutí před 20 dny

liga st.dorostenek Poruba - DHK Baník Most

22. 5. 2018 18:00

Starší dorostenky DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba

13. 5. 2018 14:30

Memoriál Karla Šulce - mladší žačky - 1. - 6. místo - Kobylisy A - Jindřichův Hradec

7. 5. 2018 11:30

Memoriál Karla Šulce - mladší žačky - 1. - 6. místo - Zlín - Strakonice

7. 5. 2018 11:00

Memoriál Karla Šulce - mladší žačky - 1. - 6. místo - Slavia Praha modrá - Žirovnice

7. 5. 2018 10:30

Memoriál Karla Šulce - minižačky 1. - 6. místo - Strakonice - Astra

7. 5. 2018 10:00

Memoriál Karla Šulce - minižačky 1. - 6. místo - Slavia Praha I - DHC Plzeň A

7. 5. 2018 9:30

Memoriál Karla Šulce - minižačky 1. - 6. místo - Cheb - Žirovnice

7. 5. 2018 9:00