Memoriál Karla Šulce - mini 1. - 6. místo - VŠ Plzeň - Slavia Praha 1

Datum utkání: 6. 5. 2019 7:30

Soutěž: Házená

Sezóna:

68 zhlédnutí

play image

Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HCB Karviná

Házená, STRABAG RAIL Extraliga muži (Záznam)

497 zhlédnutí před 3 dny
play image

SK Líšeň - ČSK Uherský Brod

Fotbal, Fortuna MSFL (Záznam)

618 zhlédnutí před 5 dny
play image

Žij pohybem - kategorie zumba teams

Aerobik, Žij pohybem (Záznam)

768 zhlédnutí před 11 dny
play image

VK Jihostroj České Budějovice - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

5890 zhlédnutí před 17 dny
play image

STUDIO BASKETBAL: BK ARMEX Děčín - BK Opava

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

4632 zhlédnutí před 20 dny
play image

Czech Republic MU17 - Switzerland MU17

Florbal, Mezinárodní turnaj reprezentací (Záznam)

1429 zhlédnutí před 24 dny
play image

SK Benešov - FK Loko Vltavín

Fotbal, Fortuna ČFL (Záznam)

478 zhlédnutí před 25 dny
play image

BK JIP Pardubice - BK Olomoucko

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

3503 zhlédnutí před 29 dny
play image

BK Olomoucko - BK JIP Pardubice

Basketbal, Kooperativa NBL (Záznam)

900 zhlédnutí před 32 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Ostrava

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

2942 zhlédnutí před 34 dny
play image

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Florbal, Tipsport Superliga (Záznam)

499 zhlédnutí před 38 dny
play image

Kladno volejbal cz - VK Dukla Liberec

Volejbal, Extraliga muži (Záznam)

1233 zhlédnutí před 40 dny

Starší Dorost HC ROBE Zubri - HC Dukla Praha

12. 5. 2019 17:00

Mladší Dorost HC ROBE Zubri - HC Dukla Praha

12. 5. 2019 15:00

UKS Pantery Dopiewo - UKS Roxa Lublin - mecz o 1 miejsce / Ceremonia Zakończenia (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

11. 5. 2019 12:45

SPR Gdynia - AP Marcovia Marki - mecz o 3 miejsce (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

11. 5. 2019 10:45

UKS Pantery Dopiewo – AP Marcovia Marki (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

10. 5. 2019 18:45

SPR Gdynia – UKS Roxa Lublin / Ceremonia Otwarcia (Finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019)

10. 5. 2019 16:45

Memoriál Karla Šulce - mladší 1. - 4. místo - Zlín - Písek A

6. 5. 2019 11:30

Memoriál Karla Šulce - mladší 1. - 4. místo - Slavia Praha 1 - Milevsko

6. 5. 2019 11:00