TVCOM.cz ukazuje sport, jaký opravdu je

Radost z triumfu je vždy stejná. Víme, že vzrušující není jen dění na vrcholku ledovce – v těch nejvyšších soutěžích. Vášeň pro hru, touhu uspět a neustoupit soupeři ani o píď nacházíme každý den i v nejnižších ligách. Proto ukazujeme sport takový, jaký opravdu je. Internetový server TVCOM.cz dennodenně na počítačích, tabletech i smartphonech zprostředkovává triumfy i porážky z vybraných soutěží ve fotbalu, basketbalu, házené, florbalu, nohejbalu a dalších sportech. TVCOM.cz je v Česku unikát – od roku 2007 vysílá přímé přenosy, on-line jich přitom může nabídnout až 200 najednou. Dalších více než 25 tisíc sportovních videí ukrývá archiv.

Aby byly přenosy a záznamy plynulé a nekouskovaly se, využíváme systém smooth streaming. Ten zobrazuje video vždy podle kvality internetového připojení uživatele – tedy od nízkého rozlišení až po HD. Výhodou digitálního videa je rovněž posun v čase – návštěvníci si tak mohou prohlížet část pořadů, která už je nahraná, aniž by musel být ukončen záznam vysílání. Mohou si tak udělat přestávku, kdykoliv se jim zachce. Stejně tak se mohou vrátit zpět, podívat se na právě proběhlou akci znovu a poté poskočit do reálného času.

V rámci TVCOM.cz může jakýkoliv klub odvysílat v přímém přenosu každé své utkání. Kluby mají neomezený prostor pro svou prezentaci před rostoucím publikem. Návštěvnost webové televize totiž neustále výrazně roste. Kluby navíc mohou díky systému sdílení videopřehrávače přes tzv. iframe (rám) vysílat své zápasy a zpřístupnit další videa z TVCOM.cz přímo na svých stránkách.

Kouzlo internetového serveru TVCOM.cz objevuje stále více lidí – díky němu mohou bezplatně sledovat třeba své blízké či přátele, ať už dospělé nebo děti, v soutěžích mnoha různých úrovní ve všech koutech republiky.

Jsme rádi, že se nám daří prezentovat sport takový, jaký opravdu je.

CÍLOVÁ skupina a NÁVŠTĚVNOST

Obsah je cílen na veškeré amatérské i profesionální sportovce, jejich fanoušky a všechny ostatní, kteří se aktivně zajímají o sportovní dění v ČR.

RU 45 – 65 000* / měsíc,
SOC-DEM 60/40 M/Ž, 45% 15-35 let,
ABC=60%, sledovanost Praha & Stř. kraj 35% ***

Video obsah*
za rok více jak 3,5 milionů přehraných videí
400 - 600 000 přehraných videí měsíčně
20 minut je průměrná délka shlédnutého videa (doby na www)

Web obsah**
týdně 120 - 170 000 impresí (každá ze 3 pozic

Source:
* Gemius stream
**iBillboard
***NetMonitor / vše v závislosti na počtu on-line přenosů

Tyto sportovní nadšence můžete oslovit díky pestré nabídce reklamních formátů určených jak pro web, tak pro videopřehrávač. Inzerci je přitom možné cílit podle regionů či jednotlivých sportů.

Na webu TVCOM.CZ nabízíme reklamní prostor na hlavní stránce a v šesti sportovních sekcích:

  • Branding serveru 1x
  • Leaderboard 1x 745 x 100 px (bodů) / 900 x 100 px (bodů)
  • Skyscraper 1x 120 x 600 px (bodů) / 300 x 600 px (bodů)
  • Hypertexty, PR a soutěže 1x na vyžádání

Formát statický - png, jpeg, gif, animovaný - flash

V rámci videopřehrávače je pak možné využít tuto nabídku:

  • video leaderboard 720 x 90 (formát „wmv“, 100-750 kbps)
  • video skyscraper 80 x 404 (formát „wmv“, 100-750 kbps)
  • pre a post roll video - velikost 16:9 (1920 x 1080, formát „wmv“, 1350 kbps, délka až 30')
  • injektáže loga - 3 pozice / rohy (dle vybraného sportovního odvětví, formát PNG delší strana 300 pix, 24 bit s alpha kanálem, bez pozadí, bez ochranného okraje)