Pro kluby

Vrámci zkvalitnění služeb jsme pro naše uživatele připravili UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ, ve kterém najdete spoustu možností, jak účelněji pracovat sonline přenosy a lépe tak presentovat svůj klub.

Poslední dobou se například množí požadavky na vysílání tzv. nepovinných přenosů (utkání ostatních týmů klubu, rozhovory shráči, trenéry, tiskové konference apod.). Právě díky tomuto rozhraní, které naleznete vhorní liště na hlavní straně TVCOM.cz (Klíč), si sami můžete rychle a snadno nastavit svůj vlastní přenos. Kpřihlášení použijte stejné údaje, jako ke spuštění on-line přenosu (WMEncoder/TVCOMEncoder H264).

MENU UŽIVATELSKÉHO ROZHRANÍ (dále jen UR)

MOJE PŘENOSY

Zde jsou evidovány všechny přenosy svašeho Publishing Pointu - PP (odvysílané i plánované) nebo je možné vytvořit přenosy nové (PŘIDAT NOVÝ PŘENOS). Po nastavení termínu, formy přenosu (online resp. záznam), názvu události a vložení obrázku bude přenos zobrazen na stránkách TVCOM.cz. U všech zadaných přenosů je možné operativně měnit začátek přenosu nebo vložit pro diváky do přenosu TECHNICKOU POZNÁMKU. Položka ZVEŘEJNIT umožňuje po odvysílání online přenosu označit příslušný soubor na serveru, aby jej bylo možné ihned sledovat i ze záznamu.

Pokud nebylo možné online přenos uskutečnit, zvolíme NEVYSÍLAT a utkání nebude uvedeno vnabídce přenosů na stránkách TVCOM.cz. V encoderu nastavíme ukládání videa doPC. Až budete mít možnost připojit se kinternetu, nahrajte uložený soubor na server ze záznamu kliknutím na položku NAHRÁT u příslušného utkání. Vyberte soubor vPC a odešlete na server.

DATABANKA OBRÁZKŮ

Vytvořte si databanku obrázků, kterou využijete při zadávání nových přenosů. Ke každé kategorii či události můžete vkládat konkrétní obrázky

LIGOVÉ PŘENOSY

Prostřednictvím UR lze také stahovat všechna utkání dané soutěže, pro kterou byly Vaše přístupové údaje vytvořeny. Tuto funkci jistě ocení trenéři pro podrobnější předzápasovou analýzu.

SOUČASNÉ VYSÍLÁNÍ

Zobrazuje kontrolní informace o probíhajícím vysílání

MŮJ TÝM

Podrobné informace o Vašem týmu na serveru TVCOM.cz

KONTAKTY

Aktualizujte kontaktní údaje na zodpovědné pracovníky a kameramany, abychom mohli operativně a co nejefektivněji řešit problémy svysíláním a podávat čerstvé informace o produktech TVCOM.cz

DOTAZY ČI PROBLÉMY

Slouží kpokládání dotazu nebo hlášení problému serveru TVCOM.cz